KONST / Litografier / Färglitografi 15539045
nr 1553 9045
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Kanna + skål med äpplen. Signerad, numrerad ea 12/15, daterad -87. Färglitografi, bildmått: 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:29:32
31/7 20:24:08
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz